شال و روسری زنانه

رنگ سال 2022 برای شال و روسری

رنگ سال ۲۰۲۲ برای شال و روسری

برای افرادی که علاقه زیادی به دانستن رنگ سال و ست کردن لباس‌های خود با آن دارند، رنگ سال 2022 باید جذابیت زیادی داشته باشد. از آن‌جایی در سال 2022 شاهد این بودیم که پنتون، دو رنگ طوسی و زرد را به‌عنوان رنگ‌های سال انتخاب کرده بود، بسیاری از افراد انتظار داشتند برای سال جدید نیز دو رنگ اعلام شود. اما مجموعه پنتون، رنگی از طیف بنفش به نام very peri را معرفی کرده است. در ادامه این مقاله به بررسی دقیق‌تر رنگ سال 2022 برای شال و روسری می‌پردازیم.

رنگ وری پری برای شال و روسری

یکی از مهم‌ترین اجزا در پوشش خانم‌های ایرانی، شال و روسری آن‌هاست. شال‌ها و روسری‌هایی با رنگ وری پری، تمی روشن داشته و چهره شما را بازتر نشان می‌دهند. همان‌طور که می‌دانید، همه رنگ‌ها برای پوست‌های مختلف مناسب نیستند. با توجه به این موضوع، متخصصان مجموعه پنتون اعلام کرده‌اند که رنگ وری پری برای پوست‌های روشن مناسب‌تر است. این موضوع به این معنا نیست که شما با رنگ پوست گندمی یا تیره، نمی‌توانید از شال‌ها و روسری‌هایی با رنگ وری پری استفاده کنید. بلکه با انتخاب ست‌های مناسب با این رنگ، می‌توانید ترکیب‌های بسیار زیبایی را متناسب با رنگ پوست خودتان، ایجاد کنید.

رنگ سال ۲۰۲۲ برای شال و روسری

به این منظور می‌خواهیم ببینیم رنگ وری پری برای شال و روسری، با چه ترکیب‌هایی مناسب‌تر است. 

رنگ زرد

یکی از رنگ‌هایی که در کنار طیف‌های بنفش، ظاهر بسیار زیبایی را ایجاد می‌کند، رنگ زرد است. شما می‌توانید در کنار شال یا روسری خود، از ساعت، عینک یا کیف دست کوچک به رنگ زرد استفاده کنید. همچنین تهیه روسری‌های قواره بزرگ با رنگ زمینه وری پری و طرح‌های زردرنگ، می‌تواند جلوه بسیار زیبایی به پوشش شما ببخشد.

رنگ مشکی

از آن‌جایی که رنگ مشکی در کنار هر رنگ دیگری زیبا به‌نظر می‌رسد، شما می‌توانید این رنگ را به‌همراه شال و روسری خود نیز استفاده کنید. پوشیدن مانتو و شلوار مشک با شالی به رنگ وری پری، می‌تواند پوشش شما را بسیار شیک نشان دهد. البته روسری یا شال به رنگ وری‌پری با طرح‌های مشکی، ممکن است چندان جذاب به‌نظر نرسد اما اگر طرح‌های مشکی با طرح‌هایی به رنگ طلایی نیز همراه شوند، زیبایی شال یا روسری را به‌خوبی نمایان می‌کنند.

به غیر از موارد ذکرشده، رنگ‌های دیگری نیز هستند که به همراه رنگ وری‌پری، ترکیب زیبایی را رقم می‌زنند. اما رنگ زرد و مشکی رنگ‌های رایج‌تری هستند که در پوشش‌های مختلف، بیشتری استفاده می‌شوند.

شال و روسری به‌رنگ وری‌پری درکنار کدام رنگ‌ها استفاده نکنیم؟

همان‌طور که استفاده از رنگ‌های زرد و مشکی با رنگ وری‌پری، می‌تواند بسیار زیبا باشد، رنگ‌هایی هستند که نباید از آن‌ها به‌همراه این رنگ استفاده کرد. پوشیدن مانتو و روسری به رنگ وری‌پری، اشتباهی است که افراد بسیاری آن را مرتکب می‌شوند و با این تصور که پوشش خود را کاملا ست انتخاب کرده‌اند، ظاهری خسته‌کننده در لباس خود ایجاد می‌کنند. در واقع رنگ خاصی وجود ندارد که استفاده آن به‌همراه شال یا روسری وری‌پری، خوب یا بد باشد.

این موضوع به نحوه استفاده شما از آن رنگ بازمی‌گردد. به‌عنوان‌مثال، رنگ‌هایی از طیف قرمز و آبی در مانتو و به‌همراه شال یا روسری وری‌پری، می‌تواند زیبایی پوشش شما را کم کند. اما استفاده از رنگ آبی در خود شال یا روسری به صورت طرحی آب‌رنگی، بسیار شیک جلوه می‌کند.

سخن پایانی

انتخاب رنگ برای یک لباس، امری کاملا سلیقه‌ایست. شما می‌توانید به ترکیب رنگ‌هایی علاقه داشته باشید که افراد مخلتف ترجیح می‌دهند از آن استفاده نکنند. بنابراین بهتر است همیشه در صدد انتخاب رنگی باشید که حس خوبی را به شما منتقل کند. امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم به شما برای انتخاب بهترین ترکیب رنگی با رنگ سال 2022 برای شال و روسری کمک کرده باشیم. از همراهی شما ممنونیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *