شرایط و ضوابط استرداد کالا

شرایط و ضوابط مرجوع کالا :

مرجوع و یا عودت کالا در فروشگاه اینترنتی مجموعه لیان کاملا مشتری محور هست و تحت شرایط ذیل با کمال احترام مرجوع خواهد گردید :

  • اگر کالای تحویلی به هر دلیلی مدنظر شما نباشه و نهایتا تا 24 ساعت از زمان تحویل به کارشناسان پشتیبانی ما اطلاع داده باشید .(در این صورت هزینه ارسال پستی عودت کالا به عهده مشتری بوده و بسته بندی پستی باید به نحوی باشد که کالا تا رسیدن به انبار مجموعه لیان آسیبی نبیند)
  • اگر کالای شما در هنگام ارسال پستی دچار اسیب دیدگی شده باشد و شما طی 24 ساعت از زمان تحویل به کارشناسان پشتیبانی ما اطلاع داده باشید .
  • نکته : مورد شماره 2 در صورتی است که ارسال توسط شرکت سپید بال انجام شده باشد و مجموعه لیان هیچ ضمانتی در ارسال پستی سایر شرکت ها نخواهد داشت .

روند مرجوع کالا و  استرداد وجه :

در صورتی که یکی از شرایط مرجوع کالا رو داشته باشید شما از طریق تماس با کارشناسان پشتیبانی موضوع خود را به اطلاع آنها رسانده و ضمن هماهنگی با کارشناسان پس از عودت کالا و تحویل پستی کالا به انبار مجموعه لیان حداکثر تا سه روز کاری وجه دریافتی از شما،  عودت  داده خواهد شد .

مدت زمان تحویل کالا :

مدت زمان تحویل کالا در لیان بسته به نوع کالای انتخابی شما متفاوت خواهد بود چراکه به طور کلی کالاهای سایت مجموعه لیان به دو دسته کالاهای موجود و کالاهای قابل سفارش تقسیم می شوند که مدت زمان تحویل آنها بدین شرح می باشد :

کالای های رزینی بین ۳ تا ۵ روز حداکثر تحویل به شرکت های پستی

سایر کالا ها (کالا های غیر رزینی موجود در فروشگاه که بزودی درج خواهد شد ) حداکثر تا ۳ روز

  • کالاهای رزینی : پس از 5 تا 10 روز کاری تحویل به شرکت های پستی خواهد شد .
  • سایر کالا ها : پس از 3 تا 7 روز کاری تحویل به شرکت های پستی خواهد شد .
  • نکته : علت طولانی بودن زمان تولید محصولات رزینی این است که کلیه محصولات رزینی مجموعه لیان حداقل با دو لایه رزین کار شده و خشک دن لایه ها نیازمند زمان می باشد .

ساعات پاسخگویی :

  • شما میتوانید در ساعات 10 الی 13 و 17 الی 20 از طریق تماس تلفنی با تلفن های مجموعه لیان تماس حاصل نمایید .

05132292664 و 09925594427

  • از طریق ارسال پیام در شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام ، واتس آپ به شماره 09925594427 و اینستاگرام با ای دی   @LIYAN_HANDICRAFTSدر کلیه ساعات  شبانه روز تماس حاصل نمایید .

پرداخت وجه :

نحوه پرداخت وجه در سایت مجموعه لیان کاملا الکترونیکی و از طریق درگاه های بانکی که طرف قرار داد کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می باشند صورت می پذیرد .

شیوه حمل :

شیوه حمل و ارسال کالا ها از طریق شرکت های پستی صورت خواهد پذیرفت که نوع شرکت به تناسب انتخاب شما خواهد بود .

 

بستن
مقایسه