شرایط و ضوابط مجموعه لیان

 • شرایط و ضوابط مرجوع کالا :

مرجوع و یا عودت کالا در فروشگاه اینترنتی مجموعه لیان کاملا مشتری محور هست و تحت شرایط ذیل با کمال احترام مرجوع خواهد گردید :
در گروه محصولات هنری و رزینی : 
 • اگر کالای تحویلی به هر دلیلی مدنظر شما نباشه و نهایتا تا 24 ساعت از زمان تحویل به کارشناسان پشتیبانی ما اطلاع داده باشید .(در این صورت هزینه ارسال پستی عودت کالا به عهده مشتری بوده و بسته بندی پستی باید به نحوی باشد که کالا تا رسیدن به انبار مجموعه لیان آسیبی نبیند)
 • اگر کالای شما در هنگام ارسال پستی دچار اسیب دیدگی شده باشد و شما طی 24 ساعت از زمان تحویل به کارشناسان پشتیبانی ما اطلاع داده باشید .
 • نکته : مورد شماره 2 در صورتی است که ارسال توسط شرکت سپید بال انجام شده باشد و مجموعه لیان هیچ ضمانتی در ارسال پستی سایر شرکت ها نخواهد داشت .
در گروه محصولات لیان استایل : 
 • در صورتی که در مشخصات محصول کلمه ضمانت کیفیت قید شده باشد و محصول پس از رسیدن به دست مشتری از نظر کیفیت مطلوب نبوده باشد با کمال احترام مرجوع می گردد اما گفتنی است که هزینه پستی مرجوعی با مشتری محترم خواهد بود . 

روند مرجوع کالا و  استرداد وجه :

در صورتی که یکی از شرایط مرجوع کالا رو داشته باشید شما از طریق تماس با کارشناسان پشتیبانی موضوع خود را به اطلاع آنها رسانده و ضمن هماهنگی با کارشناسان پس از عودت کالا و تحویل پستی کالا به انبار مجموعه لیان حداکثر تا سه روز کاری وجه دریافتی از شما،  عودت  داده خواهد شد .

مدت زمان تحویل کالا :

در گروه محصولات هنری و رزین:

مدت زمان تحویل کالا در لیان بسته به نوع کالای انتخابی شما متفاوت خواهد بود چراکه به طور کلی کالاهای سایت مجموعه لیان به دو دسته کالاهای موجود و کالاهای قابل سفارش تقسیم می شوند که مدت زمان تحویل آنها بدین شرح می باشد :

کالای های رزینی بین ۳ تا ۵ روز حداکثر تحویل به شرکت های پستی

سایر کالا ها (کالا های غیر رزینی موجود در فروشگاه که بزودی درج خواهد شد ) حداکثر تا ۳ روز

 • کالاهای رزینی : پس از 5 تا 10 روز کاری تحویل به شرکت های پستی خواهد شد .
 • سایر کالا ها : پس از 3 تا 7 روز کاری تحویل به شرکت های پستی خواهد شد .
 • نکته : علت طولانی بودن زمان تولید محصولات رزینی این است که کلیه محصولات رزینی مجموعه لیان حداقل با دو لایه رزین کار شده و خشک دن لایه ها نیازمند زمان می باشد .

در گروه محصولات لیان استایل : 

 • محصولات گروه لیان استایل حداکثر 24 ساعت پس از سفارش تحویل پست خواهند شد . پست محصولات از طریق سرویس های پست ویژه  در کلانشهر ها و پست پیشتاز در سایر شهر های کشور انجام خواهد شد . 
 • مسئولیت هرگونه تاخیر در ارسال شرکت های پستی بر عهده شرکت های پستی بوده و مجموعه لیان هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت . 

ساعات پاسخگویی :

 • شما میتوانید در ساعات 10 الی 13 و 17 الی 20 از طریق تماس تلفنی با تلفن های مجموعه لیان تماس حاصل نمایید .

05132292664 و 09925594427

 • از طریق ارسال پیام در شبکه های اجتماعی از قبیل واتس آپ به شماره 09925594427 و اینستاگرام با ای دی   @LIYAN_HANDICRAFTS و @LIYAN_STYLEE  در کلیه ساعات  شبانه روز تماس حاصل نمایید .

پرداخت وجه :

نحوه پرداخت وجه در سایت مجموعه لیان کاملا الکترونیکی و از طریق درگاه های بانکی که طرف قرار داد کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می باشند صورت می پذیرد . این درگاه های عبارتند از : 

1- زرین پال (آپ)

2- سامان

3- پاسارگاد

4- به پرداخت ملت

شیوه حمل :

شیوه حمل و ارسال کالا ها از طریق شرکت های پستی صورت خواهد پذیرفت که نوع شرکت در گروه محصولات هنری و رزین به تناسب انتخاب شما و در گروه محصولات لیان استایل از طریق شرکت های پستی منتخب مجموعه لیان خواهد بود .

 

بستن
مقایسه