درباره ما

سلام

اول از همه ممنونم از اینکه سایت مارو انتخاب کردید البته سایت که نه مجموعه ما ، آفرین !! دقیقا درسته اسم ما لیان کامپلکس هست چون کامپلکس در معنای لغوی به فارسی به معنی مجموعه و چیزی که از چند بخش تشکیل شده تعریف میشه و اسممون هم لیان هست چون کارمون رو با محصولات رزینی شروع کردیم ، رزین یه ماده شفاف و درخشان و اینه مانند هست و دقیقا معنای لیان هم در فرهنگ  وازگان فارسی به همین معنا ذکر شده ؛

باید عرض کنم خدمت شما دوستای خوبِ جدید و قدیمی لیان که تصمیم گرفتیم برای اینکه خرید های شما راحت تر باشه و دوستای جدیدمون هم راحت تر بتونن اعتماد کنن به ما سایت رو راه اندازی کنیم سایتی که پشتوانه اون اول از همه اعتماد شما باشه اعتمادی که خودش به پشتوانه مجوز های معتبر سایت ما خواهد بود. 

لیان یه کسب و کار نوپا بود که از سال 1398 توسط ما یعنی من و همسرم راه اندازی شد و در حال حاضر اونم زمستان 1399 به کمک سایر اعضای خانواده و دوستامون داریم تبدیل میشیم به یک خانواده نسبتا بزرگ که  به مرور بزرگ و بزرگترش میکنیم .

 ما در ابتدا در دو حوزه زیر فعالیتمون رو شروع کردیم :

  • لیان صنایع دستی و هنری

در حقیقت هسته اولیه تشکیل لیان بوده اما در حال حاضر این قسمت رو به دلیل افزایش ناگهانی قیمت مواد اولیه ساخت محصولات رزینی و چند برابر شدن و نداشتن صرفه اقتصادی برای مصرف کنندگان از ادامه کار در این حوزه منصرف شدیم .

  • لیان استایل

لیان استایل در حال حاضر بخش اصلی مجموعه ما هست که عمده توانمون رو روی این قسمت متمرکز میکنیم و قصد داریم لیان استایل رو بیشتر گسترش بدیم اما فعلا محصولاتمون شامل انواع شال و روسری های زنانه ، عبای حجاب و اکسسوری های حجاب هست . 

شعار لیان استایل :

جذابتر از همیشه …!

پس با لیان استایل جذاب تر باشید .

نکته مهم :

به نظر ما مهمترین وجه تمایز موجود در مجموعه لیان اینه که ما هیچ سرمایه و سرمایه داری پشتمون نیست و تمام هزینه های از سود های کوچولو و کمی هست که داریم از کار هامون در میاریم پس یادتون نره ما مجموعه ای هستیم جدید و “متفاوت” اما ساده …

شعار ما:

با مجموعه لیان متفاوت باشید.

مجموعه لیان، متفاوت تر از همیشه

 

باتشکر از توجه شما / مدیر مجموعه لیان